Rodinný dům: Hypotéky na čtyřicet let | Top hypotéky - Ta práva hypotéka pro vásRodinný dům: Hypotéky na čtyřicet let

Bydlení v rodinném domě láká mnoho lidí, 80% lidí si bere hypotéky.

Splátky hypotéky za rodinný dům lze rozložit na 40 let, to je v Česku zatím nejdelší možnost splácení úvěru. Podmínkou je ovšem vyhovět podmínkám hypotéky, které stanovuje poskytovatel úvěru.

PRAHA - Splátky za rodinný dům rozložené do čtyřiceti let nabízí společnost TOPHYPOTÉKY, která se zabývá všemi hypotéčními ústavy a nyní již i realitní developerskou činností v Nových Jirčanech (Praha - Západ) a další a v rámci služeb nabízí i zajištění financování hypotéky.

Nabídka hypotéky rekordně dlouhé doby splácení je součástí finančního programu Mladá rodina. Jeho cílem je dosažení co nejnižší možné splátky hypotéky při nízké základní hotovosti.

"Samozřejmě hypotéka má i své limity, z nichž největším je věk klienta maximálně do 30 let. Pozornost je tedy zaměřena zejména na mladé rodiny," upřesňuje Tomáš Cinek ze společnosti TOPHYPOTEKY.

V rámci programu "hypotéky pro mladé rodiny", který umožní vystavit rodinný domek, stačí 170 tisíc korun a vlastní pozemek. "Díky rozložení splátek do delšího časového horizontu mohou teď naši klienti platit měsíčně nižší částku než dosud," dodává Novotný J.

Pokud by se klient ocitl v situaci, kdy by hypotéky nemohl splácet, společnost nabízí zpětný odkup domu za stejnou cenu, jaká byla při jeho pořízení.

Zpět na aktuality

Chci schůzku

Chci schůzku
Top hypotéky: Formulář pro posouzení bonityTop hypotéky: Spočítejte si výši svoji hypotéky

Kontakt

Top hypotéky
Sinkulova 329/48
140 00 Praha 4

Tel.: +420 775 360 485 info@tophypoteky.cz

Top hypotéky: Bojíte se, že nevyberete tu správnou banku a zbytečně tak budete platit bankám více než je třeba. Vyplňte formulář posouzení bonity, my Vás kontaktujeme a do 48 hodin Vám řekneme možnosti řešení.Top hypotéky: Pokud máte zájem o refinancování hypotéky, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky na +420 775 360 485 nebo pomocí formuláře. Rádi se Vám budeme věnovat a vše vyřídíme rychle a jednoduše!Top hypotéky: Pokud Vás tato nabídka služeb zaujala, uvažujete do budoucna využít těchto služeb, či chcete okamžitě řešit hypotéční úvěr, neváhejte se na nás obrátit vyplněním formuláře či posláním dotazu nebo nás telefonicky kontaktujte na +420 775 360 485.