Provozní úvěry | Top hypotéky - Ta práva hypotéka pro vásProvozní úvěry

Provozní úvěry

Potřebujete překlenout nedostatek peněz na vašem podnikatelském účtu? Chcete mít dlouhodobější finanční rezervu pro případ nečekaných výdajů? Rychlým řešením je pro vás provozní firemní úvěr.

Co je to firemní provozní úvěr?

Jedná se o krátkodobé, střednědobé či dlouhodobé financování úvěrem, které je možné získat na provozní potřeby, investiční potřeby nebo navýšení oběžných prostředků pro náhlý nedostatek finančních zdrojů. Způsob financování je jednorázový, a to buďto revolvingový úvěr nebo jako kontokorent na běžném účtu.

Revolvingový úvěr je určen kromě provozních potřeb také k profinancování nákupu služeb nebo zboží z obchodního styku, vyplývajícího z Vaší podnikatelské činnosti. Prostředky se na rozdíl od neúčelového provozního úvěru čerpají na základě vystavené faktury přímo na účet dodavatele.

Kontokorentní úvěr je určen zejména k financování provozních potřeb vyplývajících z Vaší podnikatelské činnosti. Tento úvěr je bezúčelný, je veden na Vašem běžném podnikatelském účtu a umožňuje Vám opakovaně přečerpat finanční prostředky na účtu a to až do výše schváleného úvěrového rámce.


Chci schůzku

Chci schůzku
Top hypotéky: Formulář pro posouzení bonityTop hypotéky: Spočítejte si výši svoji hypotéky

Kontakt

Top hypotéky
Sinkulova 329/48
140 00 Praha 4

Tel.: +420 775 360 485 info@tophypoteky.cz

Top hypotéky: Bojíte se, že nevyberete tu správnou banku a zbytečně tak budete platit bankám více než je třeba. Vyplňte formulář posouzení bonity, my Vás kontaktujeme a do 48 hodin Vám řekneme možnosti řešení.Top hypotéky: Pokud máte zájem o refinancování hypotéky, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky na +420 775 360 485 nebo pomocí formuláře. Rádi se Vám budeme věnovat a vše vyřídíme rychle a jednoduše!Top hypotéky: Pokud Vás tato nabídka služeb zaujala, uvažujete do budoucna využít těchto služeb, či chcete okamžitě řešit hypotéční úvěr, neváhejte se na nás obrátit vyplněním formuláře či posláním dotazu nebo nás telefonicky kontaktujte na +420 775 360 485.