Postup při žádosti | Top hypotéky - Ta práva hypotéka pro vásPostup při žádosti

Postup při žádosti o podnikatelský úvěr

Proces při podání žádosti o podnikatelský úvěr s naší společností TOPHYPOTÉKA je velmi jednoduchý a velmi Vám usnadní přístup k novým finančním prostředkům. Nemusíte obíhat všechny banky na českém trhu, což Vám ušetří spoustu času a starostí. Většina z Vás ztratí trpělivost v dnešní době "finanční krize" při vyplňování všech žádostí o úvěr a dokumentů nezbytných pro žádost o úvěr pro podnikatele velmi rychle.

Nejprve proběhne pre-scoring

Pro prvotní posouzení žádosti o podnikatelský úvěr nám stačí kompletně vyplnit formulář "Online žádost o podnikatelský úvěr". Na základě Jména a IČ Vaší společnosti zjistíme, zda můžete zažádat o podnikatelský provozní úvěr, a to s ohledem na Vaši splátkovou historii (záznamy v bankovních registrech). Posuzují se registry společnosti i současného majitele nebo majitelů firmy. Pro naši společnost a pro kladné vyřízení žádosti o podnikatelský úvěr a jeho schválení není většina negativních záznamů v registru žádný problém. Pokud pre-scoring proběhne pozitivně, požádáme Vás o dodání výkazů Vaší společnosti. Na pre-scoring máme 3 pracovní dny.

Analýza

V této fázi posoudí naši úvěroví specialisté spolu s pracovníkem dané banky účetní výkazy Vaší společnosti. Na základě analýzy Vám závazně sdělíme, v jaké výši Vám provozní úvěr poskytneme. Analýza trvá 5 pracovních dnů. Výsledek analýzy garantujeme!. Výsledek analýzy je z 95% shodný s výsledkem při finálním schválení úvěru (5% tvoří klientela, která nám záměrně zkreslila nebo nesdělila důležité informace).

Žádost o úvěr

Tato fáze vyžaduje osobní jednání v sídle naší společnosti. Pokud nejste z Prahy a okolí, lze individuálně vyplnit žádost o firemní úvěr po telefonu s naším specialistou a zaslat nám podepsanou žádost a souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů emailem. Osobní schůzku nicméně vyžadujeme vždy u žádostí o podnikatelský úvěr převyšující 2 Mil. Kč. Na osobním jednání si s Vámi promluvíme o Vašem podnikání, historii Vaší společnosti a Vašem dosavadním úspěchu, o Vašich plánech do budoucna a především o tom, z čeho a jakým způsobem budete firemní úvěr splácet. Na této schůzce s Vámi také náš specialista sepíše Smlouvu o zprostředkování úvěru.

Osobní schůzka trvá maximálně 30-40 minut. Většinu formulářů za Vás totiž vyplní naši zaměstnanci až po Vaší osobní návštěvě u nás, a to na základě účetních výkazů Vaší společnosti a Vámi poskytnutých dokumentů a informací. Tím ušetříte čas a pravděpodobně i nervy při vyplňování daných finančních ukazatelů Vaší společnosti do příslušných kolonek a formulářů žádosti o podnikatelský úvěr. Na osobní schůzce také dostanete seznam podkladů, potřebných k podpisu později schváleného Vašeho podnikatelského úvěru a jeho čerpání. Vešekeré formuláře a žádost o úvěr je do 24h zaslána na příslušnou banku, která má 5 pracovních dnů na schválení úvěru.

Schválení úvěru

Jak jste se dočetli v předešlé fázi, výsledek žádosti o Váš podnikatelský úvěr se dozvíte velmi rychle (Max. 1+5 pracovních dnů). Tím se odlišujeme od přímých žádostí na bankách, kde trvá posouzení někdy i 2-3 týdny a daná banka Vás neustále nahání pro doplňování nových informací a vyplňování nových formulářů. Po schválení úvěru Vás kontaktuje náš úvěrový specialista nebo zaměstnanec banky pro domluvení termínu podpisu. Odkontrolují s Vámi také seznam dokumentů, potřebných k podpisu úvěrové smlouvy a čerpání provozního úvěru.

Podpis a čerpání úvěru

Na osobní schůzce Vám byl sdělen seznam potřebných dokladů pro podpis úvěrové smlouvy a čerpání Vašeho úvěru (2 doklady totožnosti, výpis z obchodního rejstříku, zakladatelské dokumenty společnosti, bezlužnosti a další). Po jejich dodání může být Váš podnikatelský úvěr podepsán a následně čerpán. Úvěr nemusíte vyčerpat ihned, nebo dokonce vůbec. Můžete si ho ponechat pouze jako finanční rezervu. V tom případě neplatíte žádné úroky bance! Pouze poplatek za rezervaci finančních zdrojů do druhého dne. Ten je však v řádech pouze několika set korun.


Chci schůzku

Chci schůzku
Top hypotéky: Formulář pro posouzení bonityTop hypotéky: Spočítejte si výši svoji hypotéky

Kontakt

Top hypotéky
Sinkulova 329/48
140 00 Praha 4

Tel.: +420 775 360 485 info@tophypoteky.cz

Top hypotéky: Bojíte se, že nevyberete tu správnou banku a zbytečně tak budete platit bankám více než je třeba. Vyplňte formulář posouzení bonity, my Vás kontaktujeme a do 48 hodin Vám řekneme možnosti řešení.Top hypotéky: Pokud máte zájem o refinancování hypotéky, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky na +420 775 360 485 nebo pomocí formuláře. Rádi se Vám budeme věnovat a vše vyřídíme rychle a jednoduše!Top hypotéky: Pokud Vás tato nabídka služeb zaujala, uvažujete do budoucna využít těchto služeb, či chcete okamžitě řešit hypotéční úvěr, neváhejte se na nás obrátit vyplněním formuláře či posláním dotazu nebo nás telefonicky kontaktujte na +420 775 360 485.