Další služby | Top hypotéky - Ta práva hypotéka pro vásDalší služby

Stavební spoření

Nabízíme pomoc při výběru a založení stavebního spoření pro každého člena Vaší rodiny. Je to výhodná forma spoření nebo financování vlastního bydlení, jeho oprav či modernizaci. Stavební spoření je velice spolehlivým, bezpečným a výnosným způsobem spoření a to není třeba opakovat. 2% úročení vkladu a státní podpora až 3000 Kč ročně jsou zárukou vysokého zhodnocení vašich peněz. Úvěry jsou většinou čerpány z Vašeho úvěrového účtu bezhotovostním převodem na Váš osobní účet či na účet prodávajícího (dodavatele) na základě faktur zaslaných stavební spořitelně. Možnosti jsou samozřejmě i bez faktur.

Pojištění

Nabízíme jakékoliv pojištění movitých i nemovitých věcí.
Např.. Pojištění majetku, Pojištění motorových vozidel, povinné ručení, havarijní pojištění, Kapitálové a investiční životní pojištění, rizikové, úrazové a nemocenské pojištění, cestovní pojištění, Pojištění průmyslu a podnikatelů a další...

Výkup nemovitostí

Potřebujete prodat nemovitost a mít co nejdříve peníze na účtu? Náš realitní makléř Vás kontaktujte a domluví s vámi cenu za kterou jsme ochotni vyplatit Vaší nemovitost, to vše bez jakýchkoli poplatků.

Vyplácení exekucí a oddlužení

Dostali jste se do problémů a potřebujete vyplatit exekuci či jiný závazek, nečekejte až se to samo vyřeší. Není výjimkou, kdy se z počátečního dluhu ve výši několika tisíc stane pohledávka v řádech statisíců. Pomůžeme Vám s řešením této situace. Půjčujeme vždy oproti zástavě.

Leasing automobilů

Potřebujete financovat vozidlo či jakékoli stroje, technologie, dále leasing osobních a dodávkových automobilů, autobusů a nákladních vozů, Zdravotnické, sportovní či výrobní a stavební stroje? Najdeme a poradíme Vám na trhu vhodnou variantu při zohlednění Vašich individuálních možností a přání.

Veškeré naše služby jsou pro vás zdarma.

Zavolejte nám nebo napište, rádi se Vám budeme věnovat...

Top hypotéky

Tel.: +420 775 360 485
info@tophypoteky.cz


Chci schůzku

Chci schůzku
Top hypotéky: Formulář pro posouzení bonityTop hypotéky: Spočítejte si výši svoji hypotéky

Kontakt

Top hypotéky
Sinkulova 329/48
140 00 Praha 4

Tel.: +420 775 360 485 info@tophypoteky.cz

Top hypotéky: Bojíte se, že nevyberete tu správnou banku a zbytečně tak budete platit bankám více než je třeba. Vyplňte formulář posouzení bonity, my Vás kontaktujeme a do 48 hodin Vám řekneme možnosti řešení.Top hypotéky: Pokud máte zájem o refinancování hypotéky, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky na +420 775 360 485 nebo pomocí formuláře. Rádi se Vám budeme věnovat a vše vyřídíme rychle a jednoduše!Top hypotéky: Pokud Vás tato nabídka služeb zaujala, uvažujete do budoucna využít těchto služeb, či chcete okamžitě řešit hypotéční úvěr, neváhejte se na nás obrátit vyplněním formuláře či posláním dotazu nebo nás telefonicky kontaktujte na +420 775 360 485.