Hypoteční banky v České republice ruší postupně poplatky za úvěrové účty. | Top hypotéky - Ta práva hypotéka pro vásHypoteční banky v České republice ruší postupně poplatky za úvěrové účty.

Hypoteční banky v České republice ruší postupně poplatky za úvěrové účty.

Hypoteční banky v České republice ruší postupně poplatky za úvěrové účty.

Nespokojení a zoufalí klienti tak dosáhli svého. Komerční banky (www.kb.cz) letos vyberou na poplatcích o stovky milionů korun méně.

Důvodem je skutečnost, že pod tlakem žádostí od spotřebitelů ruší některé z nich poplatky za správu nových hypotečních a spotřebitelských účtů.

Místo 150 korun nula - taková je od prosince cena za správu hypotečního úvěru Raiffeisenbank.

Analogicky to má od ledna komerční banka (www.kb.cz) a od půlky února i GE Money Bank. Nejsou zdaleka první. Hypoteční banka (www.hypotecnibanka.cz) nabízí úvěr na bydlení bez poplatku již několik posledních let a mBank a FIO si ho ani nikdy neúčtovaly.

Zlevnění si komerční banky (www.kb.cz) vezmou od klientů jinde.

U hypotečních úvěrů na nižší částky se trochu zvednou úroky. Nicméně tak bude možné lépe srovnávat výhodnost úvěrů u jednotlivých bank: základním kritériem se totiž stane právě úroková sazba.

autor. 1. EUROHYPOTEKA s. r. o.

Zpět na aktuality

Chci schůzku

Chci schůzku
Top hypotéky: Formulář pro posouzení bonityTop hypotéky: Spočítejte si výši svoji hypotéky

Kontakt

Top hypotéky
Sinkulova 329/48
140 00 Praha 4

Tel.: +420 775 360 485 info@tophypoteky.cz

Top hypotéky: Bojíte se, že nevyberete tu správnou banku a zbytečně tak budete platit bankám více než je třeba. Vyplňte formulář posouzení bonity, my Vás kontaktujeme a do 48 hodin Vám řekneme možnosti řešení.Top hypotéky: Pokud máte zájem o refinancování hypotéky, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky na +420 775 360 485 nebo pomocí formuláře. Rádi se Vám budeme věnovat a vše vyřídíme rychle a jednoduše!Top hypotéky: Pokud Vás tato nabídka služeb zaujala, uvažujete do budoucna využít těchto služeb, či chcete okamžitě řešit hypotéční úvěr, neváhejte se na nás obrátit vyplněním formuláře či posláním dotazu nebo nás telefonicky kontaktujte na +420 775 360 485.