Proč úvěry s námi? | Top hypotéky - Ta práva hypotéka pro vásProč úvěry s námi?

Situace na trhu

V dnešní době „finanční krize" jsou financující banky velmi opatrné, a většině z Vás půjčí jen banka, kde máte vedený běžný platební styk. Ve Vaší bance jste již ale pravděpodobně o úvěr požádali. Pokud Vám úvěr zamítli nebo Vám neposkytli dostatek finančních prostředků pro Vaše potřeby, jsou Vaše další možnosti na trhu velmi omezeny. Většina bank dnes novým klientům nepůjčí bez zástavy nemovitosti nebo jiného dozajištění úvěru.

Buďto Vás v jiné bance rovnou odmítnou, anebo Vám založí alespoň běžný účet s tím, že máte převést svůj platební styk k nim, a že pak Vám Vaši žádost o úvěr znovu posoudí. Většinu z Vás pak ale čeká nemilé překvapení. Bez zástavy nemovitosti bude Vaše žádost o firemní financování z velkou pravděpodobností znovu zamítnuta, a to i přes založení běžných účtů v nové bance a převedení platebního styku.

Proč s námi?

Víme, v které bance Vám budou schopni poskytnout daný podnikatelskýí úvěr a to i bez zajištění nemovitostí. Vaše žádost u nás bude posouzena rychle a s naprostým minimem administrativních úkonů. Již do 5 pracovních dnů jsme schopni Vám říci, zda Vaše žádost o úvěr bude úspěšná.

Naše výhody

 • firemní provozní úvěry pro OSVČ i právnické osoby
 • podání a vyhodnocení žádosti o provozní úvěr zdarma
 • většinu formulářů a zdlouhavé administrativy řešíme My
 • to znamená minimum administrativních úkonů pro Vás
 • max. výše úvěru až 13,5 Mil. Kč u firem se ziskem (max. výše úvěru je 3,5 Mil. Kč + 100% základu daně)
 • max. výše úvěru až 3,5 Mil. Kč u firem snulovým ziskem (základem daně)
 • max. výše úvěru až 2 Mil. Kč u firem ve ztrátě
 • individuální přístup k hodnocení rizika včetně zajištění
 • možnost obnovení firemního úvěru po 1 roce
 • osobní bankéř na každé bance samozřejmostí
 • úroková sazba od 6,3% p.a.

Chcete u nás požádat o firemní úvěr? Jednoduše vyplňte formulář kliknutím na tento odkaz: Žádost o firemní úvěr, a náš úvěrový specialista Vás bude do 48h kontaktovat na Vámi uvedeném tel. Čísle. Pokud chcete, můžete pro dotazy volat přímo na naši centrálu v Praze našemu specialistovi, který se Vám bude věnovat, na tel. Číslo +420 775 360 485


Chci schůzku

Chci schůzku
Top hypotéky: Formulář pro posouzení bonityTop hypotéky: Spočítejte si výši svoji hypotéky

Kontakt

Top hypotéky
Sinkulova 329/48
140 00 Praha 4

Tel.: +420 775 360 485 info@tophypoteky.cz

Top hypotéky: Bojíte se, že nevyberete tu správnou banku a zbytečně tak budete platit bankám více než je třeba. Vyplňte formulář posouzení bonity, my Vás kontaktujeme a do 48 hodin Vám řekneme možnosti řešení.Top hypotéky: Pokud máte zájem o refinancování hypotéky, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, telefonicky na +420 775 360 485 nebo pomocí formuláře. Rádi se Vám budeme věnovat a vše vyřídíme rychle a jednoduše!Top hypotéky: Pokud Vás tato nabídka služeb zaujala, uvažujete do budoucna využít těchto služeb, či chcete okamžitě řešit hypotéční úvěr, neváhejte se na nás obrátit vyplněním formuláře či posláním dotazu nebo nás telefonicky kontaktujte na +420 775 360 485.